4 dokonalé valentýnské dárky (a jeden pouze pro otrlé)

4 dokonalé valentýnské dárky (a jeden pouze pro otrlé)

Aneb Co darovat protějšku k Valentýnu, ať už se znáte dvacet let nebo dvacet dní, a to dokonce i v případě, že vás 14. únor vzrušuje asi jako daňové přiznání.

  1. Pokud vás s vaší láskou pojí slabost pro knihy, proč jí (a sobě) nedat rovnou celé knihkupectví? Stačí pár kliknutí a po zavíračce může být Book Therapy jen vaše. Nalijeme vám kvalitní víno nebo uvaříme kávu, pustíme příjemný playlist a na pár hodin se vypaříme. Více zde.

  1. Teprve se poznáváte a nemáte páru, co by se protějšku líbilo? Nejlepší je dát prostor. A prostorem myslíme dárkový voucher. Ten z Book Therapy se dá uplatnit v obchodech i na e-shopu a (na rozdíl třeba od kytice nebo bonboniéry) má neomezenou platnost.

 

 

  1. „Nesnáším, když mi to doma hezky voní,“ neřekl nikdy nikdo. Darujte vonnou svíčku od Meadows nebo vonné tyčinky od Pigmentaria, ke kterým vytvořil prudce elegantní stojánky umělec Daniel Piršč.

  1. Ti, kdo jsou rádi, když jim druzí řeknou, že mají mák mezi zuby, nepochybně ocení knihu Vztahy a mýty. Tahle vtipná a chytrá „párová terapie do kapsy“ totiž každý vztah leda zkvalitní.

  1. Nesezdaným párům se smyslem pro humor doporučujeme publikaci What a Wedding! plnou inspirace na dokonalý svatební den. Ani ji nemusíte balit. Pro maximální lavinu emocí ji stačí „zapomenout“ na pracovním stole s několika stranami založenými papírky ve tvaru srdce…