Přejít na informace o produktu
1 z 3

Tokyo Ever After, Erniko Jean pb

Běžná cena
249 Kč
Běžná cena
Výprodejová cena
249 Kč

Doprava

Osobní vyzvednutí v Praze a Brně připravujeme zpravidla do hodiny. Až bude objednávka připravena, pošleme vám emailem nebo SMS informaci. Aktuální otvírací dobu najdete vždy na Google Mapách (BrnoPraha). Pokud zboží není dostupné ve vámi oblíbené prodejně, rádi vám ho přepravíme. Jako druh přepravy zvolte "Expedice" a potom "Osobní vyzvednutí, převoz".

Zásilkovnu můžete využít pro vyzvednutí zásilky ve svém okolí.

Kurýr doručí objednávky druhý pracovní den v případě, že objednáte do 15. hodiny v Praze, do 14. hodiny v Brně.

Expresní doručení je dostupné na všech pražských a brněnských adresách. V pracovní dobu (po-so) odesíláme objednávku obratem, takže ji získáte nejpozději do dvou hodin.

Pokud máte jakoukoliv otázku nebo speciální přání, určitě nás kontaktujte. Vždycky uděláme maximum, abyste byli spokojení a svou knihu dostali, když ji potřebujete. Sami to známe :-)

Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000 Kč. Do košíku vložte slevový kód "carbonfree".

K této knize dostanete strom. Zasazený.

Na naší planetě nám záleží a víme, že vám také. Proto za každou prodanou knihu v Book Therapy nezisková organizace Tree-Nation vysadí strom. Za jednu knihu jeden strom, za pět knih pět stromů... kde to může skončit?
Děkujeme, že se s námi zasazujete o lepší budoucnost.

Více o spolupráci >

A hilarious and heartfelt novel perfect for fans of To All the Boys I've Loved Before and The Princess Diaries Izumi Tanaka has lived an uneventful seventeen years in her small town, keenly aware of all the ways in which her family is different from most of her classmates'. But then Izumi discovers a clue to her previously unknown father's identity . . . and he's none other than the Crown Prince of Japan. Soon she's traveling overseas to meet the father she never knew and discover the country she's only dreamed of. But being a princess isn't all ball gowns and tiaras. There are conniving cousins, a hungry press, a scowling but handsome bodyguard who just might be her soulmate, and thousands of years of tradition and customs to learn practically overnight. Izzy soon finds herself caught between worlds, and between versions of herself-back home, she was never "American" enough, and in Japan, she must prove she's "Japanese" enough. Will Izumi crumble under the weight of the crown, or will she live out her fairytale, happily ever after?

 

Obsahuje: Knihy - paperback

Rok vydání: 2021-05-27

Počet stran: 336