Přejít na informace o produktu
1 z 1

Princess Saves Herself in This One – Amanda Lovelace

Běžná cena
319 Kč
Běžná cena
Výprodejová cena
319 Kč

Doprava

Osobní vyzvednutí v Praze a Brně připravujeme zpravidla do hodiny. Až bude objednávka připravena, pošleme vám emailem nebo SMS informaci. Aktuální otvírací dobu najdete vždy na Google Mapách (BrnoPraha). Pokud zboží není dostupné ve vámi oblíbené prodejně, rádi vám ho přepravíme. Jako druh přepravy zvolte "Expedice" a potom "Osobní vyzvednutí, převoz".

Zásilkovnu můžete využít pro vyzvednutí z parcell shopů nebo Z-boxů ve svém okolí.

Kurýr GLS doručí objednávky druhý pracovní den v případě, že objednáte do 14. hodiny.

Expresní doručení Liftago je dostupné na všech pražských a brněnských adresách. Objednávku odešleme tak, abyste ji během stejného dne měli v ruce.

S každým speciálním přáním nebo otázkou nás určitě kontaktujte. Vždy uděláme maximum, abyste byli spokojení a svou knihu dostali, když ji potřebujete. Sami to známe :-)

Doprava zdarma pro objednávky nad 2 000 Kč. Do košíku vložte slevový kód "carbonfree".

K této knize dostanete strom. Zasazený.

Na naší planetě nám záleží a víme, že vám také. Proto za každou prodanou knihu v Book Therapy nezisková organizace Tree-Nation vysadí strom. Za jednu knihu jeden strom, za pět knih pět stromů... kde to může skončit?
Děkujeme, že se s námi zasazujete o lepší budoucnost.

Více o spolupráci >

Winner of the 2016 Goodreads Choice Award, the princess saves herself in this one is a collection of poetry about resilience. It is about writing your own ending. From Amanda Lovelace, a poetry collection in four parts: the princess, the damsel, the queen, and you. The first three sections piece together the life of the author while the final section serves as a note to the reader. This moving book explores love, loss, grief, healing, empowerment, and inspiration.the princess saves herself in this one is the first book in the "women are some kind of magic" series. * Within two months of its release, the self-published version sold over 5,000 copies in the US. * 141 glowing reviews on Amazon, 90% of which give a five-star rating. * Will appeal to fans of Rupi Kaur, Lang Leav, and other poets. * Winner of the Goodreads Choice Award for Best Poetry in 2016. * Over 10K copies sold in the UK since March 2017 (03/08/2017).

 

Obsahuje: Knihy - paperback

Rok vydání: 2017-09-20

Počet stran: 200